• Familie Rijnhout

Nuborgh College maakt geslaagden bekend

ELBURG Het Nuborgh College heeft alle geslaagden bekend gemaakt, Hieronder een lijst met de gelukkigen.

NUBORGH COLLEGE LAMBERT FRANCKENS ELBURG
Havo
Doornspijk: René Bonhof, Jesse van den Brink, Marlinde Drent, Jorrit Joustra, Niels-Douwe Leusink, Reinika Schutte, Emma Weeda, Gerbert van Zalk.
Elburg: Daisy Bosse, Luuk Cornelisse, Maarten Deetman, Elle van het Goor, Hanna de Gunst, Noa Hengeveld, Linde Herkert, Mike Hoekstra, Noa Holstege, Astrid van Hooren, Valerie Hup, Anne Khalil, Lisanne Knikker, Marije van der Linde, Hannah Lipke, Luuk Meppelink, Jiska Montizaan, Jaap Palaskonis, Raoul Ponstein, Bart van Putten, Nienke van Riesen, Melanie Schoonhoven, Dénique Schotanus, Angela Stronkhorst, Charlotte Tang, Jesse van der Voort, Hylke Wijnja, Eva Zandbergen.
't Harde: Francis Berghorst, Deborah Bultman, Inge Drent, Juditha Elzerman, Laura Heuver, Anneloes van den Hoek, Stefan Magré, Julian van Putten, Melanie van Schoten.
Hulshorst: Anneke Groothuis, Leonie Groothuis, Marit van de Kamp.
Nunspeet: Christel Bomhof, Lidia Bonestroo, Naomi Bonestroo, Mayke Bosch, Anne Dekker, Eline Drost, Pascal Grit, Keely de Groot, Arco Hendriksen, Lyanne Hendriksen, Amber Hilligehekken, Sjoerd Hilligehekken, Jonathan van 't Hof, Gerwin Hofman, Emma Immink, Lotte van de Kolk, Ilse Koster, Larissa Kroeze, Anne-José Krooneman, Evertjan Leusink, Matti van Loo, Thom Luiks, Daniëlle Mik, Rosa-Bella Mol, Jesca Mulder, Quintijn Norg, Bent Oeben, Tobias Polinder, Robin van der Ree, Rebekka Rodenburg, Mirthe Vaessen, Luc Veersma, Alessa Vlieger, Amber Weijburg. 

Oldebroek: Meike Dekker, Rosan van de Goor, Robin Hop, Isa van 't Hul, Marjet Jakobs, Marthe van Loo, Amber Mulder, Diane Ponstein, Dirk-Jan Stoffer, Iris Vaessen.
Oosterwolde: Hannah van Boven, Maartje de Kreek, Siem Schipper, Robin Smit.

VWO
Doornspijk: Celeste den Besten, Ashley Bultman, Jodie van de Bunte, Julian Hop, Claudia Koster, Nienke Lokhorst, Rebecca Polinder.
Elburg: Maureen Akster, Folkert Attema, Bart Balk, Justin Blaauw, Bernice de Boer, Emma van den Boomgaard, Naomi Deetman, Henk-Jan van Deutekom, Geralda Dunnink, Alinde van Engelen, Judith Flier, Eleanne Haalstra, Sigrid Hanssen, Geralda van 't Hof, Ruben van den Hul, Hannah de Jager, Loïs Klein, Marieke Klein, Danny Koops, Vincent Kramer, Anne-Jet Makkinga, Lycke Moorman, Iris Neijzen, Mark van Riesen, Eline Roelevink, Gerjan Ruijter, Jorik Schraa, Elsbeth Stegewans, Daan Veldhuizen, Frouke Vonk, Rik Waterham, Mark van der Weide, Daan Westland, Jasmijn Westland, Jochem Zijlstra. 

't Harde: Anne Fidder, Nadia Holstege, Maartje Immeker, Teddy Kroon, Deborah Mouw, Izette Polinder, Mayra Romijnders, Kimberly van 't Veer, Julia de With.
Hulshorst: Maria van den Nagel.
Nunspeet: Tim Abrahams, Dani van Beusekom, Anniek Bonestroo, Mike Bouw, Britt van Dongen, Naomi Eikenaar, Lars Geluk, Tirza den Hertog, Ilse van den Hoorn, Mark van den Hoorn, Jord Kerker, Anne-Jet van Orden, Wesley Schurink, Jennifer van de Streek, Eva Terlou, Nathan Tollenaar, Marjolein Veldkamp, Bas Voerman.

Oldebroek: Eline Dickhof, Hanneke Dickhof, Daniëlle Heideman, Vincent Klein, Amanda Lokhorst, Mark Riezebos, Yifrandy Sánchez Peralta, Demi Sneller, Jaline van de Wetering.
Oosterwolde: Lars Doornewaard, Eddy Visch, Benita van de Weg.

NUBORGH COLLEGE OOSTENLICHT ELBURG
Basisberoepsgerichte leerweg
Doornspijk: Maurice van Aperlo, Arjan Blaauw, Lianne van de Brake, Esmee Bultman, Lex Hofmeijer, Joran van de Krol, Joàn Luijben, Tjitse van Putten, Tijn Sijs, Thomas van Spijkeren, Bram Visser, Didi Wolters, Jeffrey Zwep.
Dronten: Milan Ascherl.
Elburg: Samira Blok, Lukas van Boven, Prince Brevoord, Dylan Doornwaard, Madelène Falkmann, Jan Willem aan 't Goor, Joyce van Hoek, Jordy ten Hoope, Melissa Kuipers, Justin Lokhorst, Ibrahim Mohamed, Yannick Nauta, David van den Pol, Britt Schelvis, Rosalie Schipper, Michelle Sollie, Sem van der Vegte, José Vinke, Giavo van der Werf, Binck Wijntjes, Antonie Witter.
Elspeet: Lennart de Bruin.
't Harde: Denzel Bosch, Malene Jansen, Xander Klock, Amanda van Loo, Hero van Putten, Milan van Putten, Tom Reurink, Jarno Sneller.
Hierden: Kaylee van den Berg.
Hulshorst: Mark van Klompenburg.
Nijkerk: Koen Brink.
Noordeinde: Amber Boeve, Debby Stoudam.
Nunspeet: Ada Bahand, Niels Bovendorp, Roan Dekker, Kylian Drost, Martijn van de Kamp, Indyh Kies, Melanie van Leeuwen, Jeroen Mulder, Denisya Nunoo, Louise van de Put, Kaylee van Renselaar, Rick van de Ruitenbeek, Celine Seur, Jan Willem Sjoer, Kevin van Splunter, Jeffrey Strijkert, Jean-Pierre van der Veen, Niels Verdouw, Wimco Vierhouten, Robin Vis, Giovanni Vos, Lenny Wajer, Angela Zoet.
Oldebroek: Daan Berghorst, Stefan Doornewaard, Nienke Fransman, Rick ten Hoope, Sebastiaan Jans, Esra van de Kruisweg, Joas Nagelhout, Nick Nagelhout, Wouter van Norel, Mathijs Penninkhof, Martijn Toren, Felicia Veldkamp, Jeremy Zapata Peralta.
Oosterwolde: Maarten Benjamin Beijeman, Bart Blaauw, Yoeri van Brummen, Aleid van Marle, Mandy Pleijter, Martin van de Put. 
Vaassen: Kevin van Brink.
Vierhouten: Jermy van der Waart.

Wezep: Mark Souman, Arton Veldhoen.
Zeewolde: Zafiro Schoonderwoert.

Leer-/werktraject
Doornspijk: Jarco Okken

Kaderberoepsgerichte leerweg
Biddinghuizen: Stevan Beekman.
Doornspijk: Relinda van Asselt, Ruben van de Beek, Matthijs Huenestein, Kevin van 't Hul, Wilbert Karsten, Herbert van Norel, Miranda Platte, Daniël Visch.
Elburg: Jesse van de Beek, Daan van den Berg, Zoë Blaauw, Cynthia Boelema, Cheyenne Bolderman, Coen Braams, Suzanne Bruijnes, Pascal Brust, Remco Bultman, Louna Degrelle, Damian Drost, Max Eling, Thom aan 't Goor, Desirée Hilgers, Lisa ten Hoope, Ilona van den Hul, Christian Hulleman, Mart de Jong, Noah de Jong, Wesley Klein, Arinka Lokhorst, Sam van 't Oever, Merel Ruitenberg, Gerrald Schreurs, Sterre Schroten, Esra Sjerp, Bobby Smit, Herbert Smit, Erik Steert, Mike van der Vegte, Jaimy Verhoeven.
Elspeet: Anne Wieberdink.
Ermelo: Casper Geurten.
Harderwijk: Iris de Vries.
't Harde: Rafael den Besten, Robin van Dijk, Bram ten Hove, Nils Ippel, Lotte Karzijn, Niels Krooneman, Jasmijn Marsman, Stan Olthuis, Kim Spijkerman, Luuk Verhoef, Romy Witter.
Hulshorst: Sem van Olst, Annika Pluim.
Nunspeet: Ilse van Ark, Gerjan Bakker, Sita Beverwijk, Jesper Bouw, Michel Brussee, Younes Essabani, Gerjan Hofman, Niels Hooghordel, Han van Ledden, David Mik, Amber Mosterd, Rowan van den Noort, Hessel Palland, Shanel Parmessar, Julia van Putten, Mathijn Rebel, Tobias Rens, Justian van de Schootbrugge, Rebecca Timmermans, Marc Vierhout, Damian Vlijm, Kimberley Vos, Remco Zoet. 

Oldebroek: Justin Blom, Romy Blom, Eva van de Brink, Sanne Eghuizen, Rianne Korenberg, Gerlinde Kroes, Tom van der Linde, Remco van Loo, Yoran Pool, Gerjan Reurink, Naomi Snoek.
Oosterwolde: Jacqueline Schoonhoven, Lars Wentzel, Henrick Wielink, Dian van Wijhe.
Vierhouten: Charlene Wielaard.
Wezep: Lisette Heideveld.


Gemengde/theoretische leerweg
Doornspijk: Yustin Beelen, Romee Huenestein, Gerriët Jansen, Bas Lieftink, Mandy van Loo, Gert Olthuis, Rick Platte, Juliët Ruijter.
Dronten: Aukje van Engelen.

Elburg: Mirne Berends, Marit Boonen, Kim Bosman, Mirthe Bosman, Boas van Broekhuijsen, Kevin Dallau, Thomas van Dieren, Susanne van Doorn, Jesse van Dorp, Kristel van Essen, Sanne Flier, Farah Hassan, Lise Anne Hoekert, Carmen Hulleman, Stefan Hulleman, Stijn Koning, Ingeborg Kramer, Mariëlle Kroes, Anouck van Loo, Sanne van Loo, Lotte Magré, Tirsa Penning, Boyd Potappel, Marcel de Ruiter, Jesse van der Veen, Jaralt Veldkamp, Rosalie Vierhuis, Jaymie Voorderhaak, Raoul Wolf, Rick Zandbergen, Niels Zijlstra.
't Harde: Ilja Dekker, Lars van Dijk, Wesley Hoekerd, Thom van Hulsteijn, Erik Leusink, Roald Roozeboom, Bregitta Sneller, Rick Zanting.
Kamperveen: Mirjam van 't Hof, Jochem van 't Oever.
Nunspeet: Tessa Hendriks.
Oldebroek: Nick van den Bosch, Jesse van Boven, Roan van Boven, Vera van Dieren, Thamara van Doorn, Siënne van Heerde, Lieke van de Kerk, Marije Kruithof, Daan de Nooijer, Hesther Pruim, Kim Rekers, Mandy Schoonhoven, Marco Schreurs, Hessel Spronk, Anna Wastenecker, Ryan Wolff.
Oosterwolde: Noa Boeve, Naomi uit de Fles, Ruben van der Kooi, Renske van Norel, Joris Oolbekkink, Jasper Prakken, Marin Wielink.

Entree opleiding
Elburg: Bram Goudriaan, Celvin Hup, Danny van de Kerke, William Leusink.
Elspeet: Nikita van Lomwel.
Nunspeet: Yahia Chaibi, Levy Dirksen, Fabian Lammers.
Oldebroek: Justin Mensink.

NUBORGH COLLEGE VELUVINE NUNSPEET

Gemengde/theoretische leerweg
Doornspijk: Morris Angel, Daan van de Bunte, Kevin Doorneweerd, Jens van Engelen, Maaike van het Goor, Anne Hop, Bente van der Kleij.
Elspeet: Celia van Asselt, Lisa Wieberdink.
Harderwijk: Sanne Engels, Daniël Geurtsen.
Hulshorst: Hendry Hoksberg, Guy Kaper, Jantina van Klompenburg, Tessa Mulder, Lydia van den Nagel, Bas de Ruiter.
Nunspeet: Chiara Barneveld, Iwan Beunk, Marije Bonhof, Tim Bonhof, Guillian van den Brink, Anne Bultman, Fleur Franken, Lobke Goedhart, Sander Hop, Chantara van der Horst, Annelieke Kalkman, Fabiënne Kamphuis, Anne-Rose Kleiberg, Remon van Klompenburg, Vincent Kruithof, Noa van Leeuwen, Nathalie Mol, Cindy Pap, Alice Plakke, Sharon Plakke, Jos van den Pol, Basje Poorter, Celyne van Raaijen, Esmee Rekers, Nick Rekers, Melissa de la Rie, Luna Scheurwater, Nina Schoonhoven, Julia van 't Slot, Naomi Strijkert, Marlyn Tanis, Kiona Vierhout, Jesse Vinke, Naomi Vlieger, Sarah Voerman, Dianne Zoet, Thomas van Zonneveld, Jelle de Zwaan.
Vierhouten: Christiaan Rekers.
Zeewolde: Chloë Boshuizen.

Omdat ook middelbare scholen sinds mei te maken hebben met een vernieuwde (strengere) wet Algemene verordening gegevensbescherming (AVG) - en de redactie afhankelijk is van de scholen voor levering van alle geslaagden - kan Veluweland dit jaar helaas slechts zeer beperkt namenlijsten van de geslaagden publiceren.